Reference a certifikáty

Spokojenost mých zákaznic je pro mě klíčová. Ke každému, kdo navštěvuje mé studio, přistupuji individuálně a snažím se, aby měl skvělý pocit z chvíle, kterou věnuje sám sobě. Základem je dát pozornost každé klientce a umět poradit už jen při konzultaci střihu či barvy. Věřím, že reference níže to jen potvrzují.

 

Moc děkuji všem za jejich milá slova.

Zobrazit mé certifikáty

Zkušenosti zákaznic

Níže najdete slova klientek, které jsem oslovila pro webovou prezentaci. Nejnovější zkušenosti mých zákaznic můžete najít například na Google Firmy nebo Firmy.cz. Ještě jednou všem děkuji a těším se na viděnou.

Když jsem se dozvěděla o spuštění nových internetových stránek Evina studia, přemýšlela jsem, jak dlouho už si u Evy nechávám upravovat vlasy. Vyšlo mi, že určitě víc než 13 let.

Poprvé jsem přišla na zkoušku na doporučení kamarádky, chtěla jsem změnit účes, akorát jsem si nebyla jistá, jak vlastně. Vysvětlila jsem, co tak asi chci a Eva mě ostříhala. Já si připadala jiná a divná a hodně mě to zaskočilo Eva viděla, že jsem z toho nesvá, a řekla: ``Jano, jestli to není ono, můžeme to ještě upravit.`` a dala si tu práci, abych byla spokojená. Odešla jsem tenkrát domů, střih se všem moc líbil, ale mně pořád vrtalo hlavou, jestli jsem si ten první účes neměla nechat.... Takže jsem přišla znovu a chtěla to, co jsem vlastně minule nechtěla.

Od té doby k ní pravidelně chodím. Pomáhala mi najít účes, abych vypadala v mé první práci seriózněji, pak aby se dal účes snadno upravit při delším pobytu v přírodě, a samozřejmě abych byla ta nejkrásnější nevěsta. Moje tři těhotenství, nakynutý obličej a padající vlasy jsme také společně zvládly i díky doporučené kvalitní kosmetice.

Teď žijeme již šest let v zahraničí a vracíme se jen několikrát ročně. K návštěvě Prahy vždy patří i cesta k Evě. Hodně pomáhá, že mi Eva vychází vždy flexibilně vstříc s volbou termínů dalších návštěv. Za tu dlouhou dobu se mi ve Francii nepodařilo najít si kadeřnici, která by tak pěkně vystihla barvy, které mi sluší, a která by mě ostříhala tak, že by účes držel i po dlouhé době a při pouhém umytí hlavy.

Chodím si vždy k Evě odpočinout a užít si své dvě hodinky klidu a pohody. Její studio a její profesionální přístup můžu jedině doporučit.

Jana Hučíková

Eva je skvělá a úžasná. Přesně ví, co mi sluší a co ne, a za ta léta, co k ní chodím, jsem nikdy neměla na hlavě nic, s čím bych nebyla maximálně spokojená. Její účesy se dají skvěle a rychle upravovat, což je přesně to, co potřebuji. Díky Evi.
Hana Dejlová
Evu Kmentovou jsem dlouho hledala - a naštěstí našla. Díky její pravidelné péči a pomoci se mi podařilo ovládnout mé přírodně velmi vlnité vlasy (a ten pojem je ve vztahu ke skutečnosti jen velmi mírný) a naučit se s nimi pracovat.
Bonusem navíc je standardně skvělá barva a střih.
Monika Brožová
Ve Vašem kadeřnictví se cítím jako doma, rodinné a útulné prostředí , kde si odpočinu a zapomenu na starosti venku. Kvalitní a skvěla práce, moderní střihy cílené na individuální potřeby, ve kterých se cítím spokojena a sebevědomá. Služeb paní Kmenové využívám s veškerou spokojenosti od roku 1994.
Martina Vítková
K Evě chodím už spoustu let, ani nedokážu říct, kolik přesně. Za tu dobu jsme s Evou vyzkoušely složitější krátké střihy s narovnáváním vlasu až po jednodušší s využitím toho, co je pro mé vlasy přirozené.

Hlavně ale, ať už s rovnými nebo vlnitými účesy, co mě u Evy těší nejvíc, je její kouzleni s barvami. Málo koho by napadlo, ze nejsem přirozená zrzka. 🙂 S Evou jsem si vždycky našla styl, ve kterém se cítím super a toho si na její prací cením nejvíc. Myslím, ze je to tím, ze sama je jedinečná osobnost a dokáže vnímat totéž v ostatních.

Michaela Třísková

Eva je nejen báječná kadeřnice, ale i skvělý člověk. Návštěva salonu je vždy zážitkem, na který se těším, a to je u mě co říct. Za tu dobu, co se mi Eva stará o vlasy a účes, se mé jemné a křehké vlasy zlepšily o x procent. Navíc její preciznost a tvůrčí přístup zaručuje odchod s perfektním výsledkem. Je vidět, že práce je pro Evu zároveň i jejím největším koníčkem. Mohu všem jen a jen doporučit.

Hana Botková

Každé ráno jsem řešívala situaci ``bože co mám udělat s vlasy``. Po návštěvě kadeřníka to bylo vždy skvělé, ovšem jen do prvního ranního probuzení či umytí vlasů. Dostala jsem od kamarádky typ na salon paní Evy a prostě to zkusila a očekávala výsledek. A jak to dopadlo? Od mé první návštěvy uteklo už neuvěřitelných 10 let a já se pravidelně svěřuji do těch šikovných rukou, je to pro mne čas strávený v milé společnosti, čas relaxace, čas jen pro mne a hlavně s dobrým výsledkem.
Dana Hnízdilová
Eva je nejneobyčejnější, nejvzdělanější, nejhouževnatější a nejšikovnější ``člověk- kadeřnice``, co kdy vinohradská platforma nosila . Zkušenost, přirozený cit pro věc, ale hlavně pro člověka tak nějak brání vytvořit cokoli, co by vyznělo nepřirozeně- kdysi mi řekla, že ``tohle`` prostě dělat nebude - a já jí po letech musela dát za pravdu.
Zuzana Hrehorová
Již 24 let si já a moje vlasy užíváme péči skvělé kadeřnice, profesionálky tělem i duší 🙂 A neměnila bych!!!
Pavla Joudalová
Milá Evičko,
moje hlava, spíš bych měla napsat vlasy, Tě znají už více jak 28 let, troufám si tvrdit, že jsem jedna z tvých pracovně nejstarších zákaznic 🙂 . Už na Národní třídě, tedy krátce po škole, jsi měla naprosto odlišný přístup k úpravě vlasů a ke svým zákazníkům, než okolní kadeřnice a tudíž jsem se svou hlavou vzbuzovala pozornost u svých kolegyň a kamarádek. A už tenkrát jsem Tě doporučovala s naprosto čistým svědomím, že každá bude spokojená. Nestalo se mi, že bych od Tebe odcházela nespokojená s účesem nebo s pocitem, že ses mým vlasům dostatečně nevěnovala. Děkuji za to. Bonusem je tvá veselá mysl, přátelská povaha a příjemné prostředí provozovny. Takže návštěva u Tebe je mimo nové hlavy pro mne i pozitivní terapie ducha. A za to také děkuji. Ať se Ti stále daří a přeji mnoho spokojených zákaznic.
Radka Schrötterová

Poslední příspěvky z blogu

  • Tato série je věnována střihům, které jako stylistka vyškolená pomocí webinářů společností Sassoon mohu využít k dokonalým technikám při použití vrstvení a jejich kombinací.  webináře zaměřené na techniky střihu...

  • Webináře pořádané BTC University, ze kterých čerpám novou inspiraci, jsou zaměřené na nové techniky balayage. Pomocí tohoto barvení lze dosáhnout přirozeně vypadajících blond až po studené bílé stínování....

  • Tento šik sestříhaný účes nás provází již několik let v různých podobách. Své místo si najde ale i v tom letošním, protože má velmi přirozený vzhled a lehký styl. Důležitý je střapatý efekt, který vytvoří kvalitní střih a skvělý styling....

  • ŽENY, KTERÉ MAJÍ RÁDY POCIT LÉTA, SE STEJNÝMI BARVAMI VLASŮ…...